Strona główna » Dostawa
Kontakt

Dostawa

Dostawa
Towar dostarczany jest przesyłką kurierską.  Przy zakupie powyżej 400,- PLN netto (492,- brutto)( nie wliczając wyrobów tytoniowych) , hurtownia pokrywa koszty przesyłki na terytorium Polski.
Przy mniejszej wartości zamówienia koszt przesyłki wynosi 13,80,- PLN brutto

Zwroty
Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane do 14 dni roboczych, pod warunkiem, że są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 14 dni roboczych. Koszt zwrotu ponosi kupujący.

Reklamacje
 Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez naszą hurtownię. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być dostarczone z dowodem zakupu na adres : SYNCHRO HURTOWNIA UL. NASIENNA 8 , 91-231  ŁÓDŹ, POLAND.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu