Strona główna » Regulamin
Kontakt

Regulamin


HURTOWNIA SYNCHRO - Zgodnie z obowiązującym prawem, aby korzystać ze strony www.faja.com.pl musisz być osobą pełnoletnią!
  1. Firma nasza nie prowadzi sprzedaży wyrobów tytoniowych przez internet oraz osobom które nie ukończyły 18 lat, dokłada także wszelkich starań aby sytuacje takie nie miały miejsca.
2. Firma Synchro Paweł Kotecki nie ponosi odpowiedzialności za podstępne działania osób niepełnoletnich mające na celu nabycie wyrobów tytoniowych
3. W wypadku zaistnienia sytuacji opisanych w punkcie 2, firma zastrzega sobie prawo do poinformowania o zdarzeniu Sądu dla Nieletnich lub (i) Kuratora do Spraw Nieletnich właściwego dla miejsca zamieszkania osoby nieletniej dokonującej zakupu o braku sprawowania należytej opieki nad nią przez opiekuna prawnego.


REGULAMIN HURTOWNI

W hurtowni mogą robić zakupy osoby pełnoletnie


Towar zamawiany poza terytorium Polski będzie dostarczony  po uzgodnieniu kwoty za przesyłkę oraz dokonaniu przelewu przez kupującego i zaksięgowaniu na naszym koncie.
Złożone zamówienie będzie realizowane w tym samym dniu lub na następny dzień pracujący, w przypadku rezygnacji z zamówienia prosimy o niezwłoczny kontakt z hurtownią:
tel.   603 88 40 60,      666 132 200,      42 652 13 88

Zwroty
Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane do 14 dni roboczych, Kupujący ma prawo sprawdzić towar, poprzez rozpakowanie i zweryfikowanie czy dany produkt mu odpowiada , zwracany towar musi być dostarczony w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem jesli taki występuje). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 14 dni roboczych. Koszt zwrotu ponosi sprzedawca.

Reklamacje
Reklamacje dotyczące uszkodzonego towaru kupujący zgłasza najszybciej jak to jest możliwe do sprzedawcy
Reklamacje dotyczące widocznych uszkodzeń mechanicznych ( ewidentne uszkodzenia paczki) powstałych podczas transportu będą rozpatrywane  na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela., lub zgłoszenia przez kupujacego zaraz po sprawdzeniu towaru u siebie w sklepie lub domu. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez naszą hurtownię. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki jesli to jest mozliwe w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być dostarczone z dowodem zakupu na adres : SYNCHRO HURTOWNIA UL. NASIENNA 8 . 91-231 ŁÓDŹ, POLAND.

UWAGA.
MAJĄC NA WZGLĘDZIE DOBRO NASZYCH KLIENTÓW. KAŻDY KUPUJĄCY MA PRAWO DO SPRAWDZENIA ZAWARTOŚCI PRZESYŁKI W TERMINIE 14 DNI OD ZAKUPU.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu